AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 23 Mayis 2018 Çarsamba 12:01
İLÇE BİLGİSİKURUMLARMAHALLİ İDARE MYOEĞİTİMSAĞLIKULAŞIMSANAYİESNAFLARHAL FİYATI
ELMALI HAVA DURUMU
ELMALI
 
Elmalı Myo'dan Marka Yönetimi Semineri
 
Elmalı Myo'dan Marka Yönetimi Semineri
 
 

Akdeniz Üniversitesi (Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerine Referans Kariyer ve Bilişim Merkezi sahipleri Ulaş Ural ve Yağmur Ural tarafından "Marka Yönetimi" konulu bir seminer verildi.

Öğretim Görevlisi Emel Vural rehberliğinde düzenlenen seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdiler. "Marka nedir?", "Marka nasıl yönetilir?" sorularına cevapların arandığı etkinlikte Ulaş Ural, marka yönetiminin bir süreç işi olduğunu belirtti. Ural, "Bir günde kurumunuzu, tarihçesini, değerini yazıp bundan sonra markam budur ve herkes bizi böyle bilecek diyemezsiniz" şeklinde konuştu.

Böyle bir yaklaşımın hata olduğunu söyleyen Ural markalaşma sürecinin dikkatli yönetilmesi gerektiğini belirterek, "Günümüzde iletişim oldukça hızlı. Kurumunuz hakkında kısa sürede bilgi sahibi olunabiliyor. Örneğin müşterileriniz tarafından sosyal medyadan takip edilebiliyorsunuz. Daha önce alış-veriş yapmış kişilere ulaşılabiliyor. Satış temsilcileriniz bu süreçte oldukça önemlidir. Böyle durumlar markanızın konumlanmasında bir etki yaratıyor. Çok iyi bir marka yöneticinizin olması çok fazla fark yaratmaz. Bunun yerine, oluşturmak istediğiniz marka kimliğinden, en üst yöneticilerinizden en alt kademedeki çalışanlara kadar tüm çalışanların haberdar olması gerekir. Hep birlikte ekip çalışması yapılmalıdır" dedi.

Seminer sonrasında Ulaş Ural ve Yağmur Ural'a çiçek takdim edildi. 

 
 
10 Ocak 2014 Cuma - 10:23
9625 Kere Okundu

TOPAKCI KIRTASİYE - FOTO ÖZLEM
DETAY
KALE MOTOR
DETAY
KUZEN FİDANCILIK LTD. ŞTİ.
DETAY
YÜCEL SOĞUTMA BEYAZ EŞYA BAKIM ONARIM SERVİSİ
DETAY
SEÇKİN AHŞAP DOĞRAMA ARI KOVANI İMALATI
DETAY
TUNA PEN
DETAY
ELMALI BAHARAT
DETAY
DÖNERCİ MUSTAFA USTANIN YERİ
DETAY
ELMALI SULTAN SOFRASI
DETAY
ÇAVDAR CAM PEN
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com